Nauka i technika

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Szukaj

Społeczeństwo

Dom opieki – nowoczesna opieka dla ludzi starszych

Email Drukuj PDF

Dom seniora – zadbamy o Twoich bliskich

Dom opieki to obecnie idealne rozwiązanie dla osób starszych i ich rodzin, gdyż profesjonalny personel ma odpowiednie wyszkolenie do działania z takimi osobami. Dzięki temu że kadra ma dużo czasu na opiekę, której często zabiegana i zapracowana rodzina nie jest w stanie poświęcić dla osoby starszej. Nie oszukujmy się, że każda rodzina może zapewnić wszelkie zajęcia i rozrywki dodatkowe, które w przypadku dom starości są na porządku dziennym. To właśnie w takich obiektach można znaleźć wiele dodatkowych zajęć dla osoby starszej tj: nauka śpiewu, gry na instrumencie, rzeźbiarstwa dodatkowe kółka jak np. teatralne itp.

 

Dom opieki

W dom seniora często można znaleźć przydomowe ogródki, które zapalonym działkowcom pozwolą zająć się tym zajęciem. Piękno okolicy sprawia, że każdy mieszkaniec takich domów może podziwiać widoki oraz wybrać się na piesze spacery oraz wycieczki. Często organizowane są również wycieczki krajoznawcze i wiele ciekawych podróży.

Dlatego trzeba się solidnie zastanowić czy nie jest to najlepsze rozwiązanie dla osób starszych, aby mogły osiągnąć pełnię szczęści i zadowolenia na emeryturze. Bez trosk i problemów, a za to w przyjemnej atmosferze dom opieki.

 

Poprawiony: środa, 26 października 2011 15:03

Alternatywne role matki

Email Drukuj PDF

Jeśli się spyta młode kobiety, które mają po raz pierwszy stać się mamami, jakie chciałyby być w tej roli to prawie wszystkie odpowiadają “chcę być zwyczajnie dobra”. Mają nadzieję, że ich dzieci od początku będą czuły się kochane, zaopiekowane i bezpieczne. Chcą przekazać im to, co jest , pokazać piękno świata, utworzyć zaplecze na całe życie.

Poprawiony: poniedziałek, 26 września 2011 06:52

Prezydent Obama- kolejny spisek czy szansa na lepsze jutro?

Email Drukuj PDF

Pierwsza i podstawowa sprawa to udział jego człowieka na spotkaniu grupy Bilderberg w 2008 roku. Dla tych, którzy nie wiedzą, czym jest grupa Bilderberg mogę, krótko wyjaśnić, że jest to grupa prezydentów, członków parlamentu, rodzin królewskich oraz bankowców i prezesów największych światowych korporacji, która co roku spotyka się na tajnych spotkaniach i ma ogromny wpływ na gospodarkę światową, konflikty zbrojne jak również na wysokość podatków i wiele innych rzeczy, o których myślisz, że nie są kontrolowane. Jeśli wydaje Ci się, że spotykają się oni żeby rozwiązywać światowe problemy zadaj sobie jedno podstawowe pytanie: „dlaczego pierwszy raz o tym słyszysz? Czemu te spotkania są tak tajne a tematy ich dyskusji nigdy nie są publicznie ujawniane?.

 

Poprawiony: wtorek, 19 października 2010 10:13