Nauka i technika

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Szukaj

Języki artykuły

Biuro tłumaczeń

Email Drukuj PDF

Witamy Państwa w naszym biurze tłumaczeń „los”. Od lat zajmujemy się tłumaczeniem tekstów we wszystkich językach świata. Nasze biuro tłumaczeń zatrudnia zespół doświadczonych tłumaczy w  tłumacz przysięgły, dlatego nie boimy się nowych wyzwań i każdy dokument obrabiamy bez problemu. Biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenie dokumentów medycznych, księgowych, naukowych, stron www i wiele innych. Biuro tłumaczeń wychodzi naprzeciw naszym klientom i wykonuje każde najtrudniejsze zadanie w krótkim czasie i za niewielką opłatą. Oddając dokumenty w ręce naszego biura tłumaczeń, mają Państwo pewność fachowej i szybkiej obsługi. Biuro tłumaczeń jeszcze nigdy nie zawiodło swojego klienta i dlatego już teraz dołącz do grona zadowolonych klientów biura tłumaczeń „los”. Dla stały klientów biura tłumaczeń mamy atrakcyjne rabaty i specjalne oferty. Dla naszego biura tłumaczeń każde zlecenie jest do zrobienia, nikomu nie odmówimy, wszystko przetłumaczymy. Nasze biuro tłumaczeń jest po prostu numer jeden dlatego zapraszamy do korzystania z naszych usług. Poleć nasze biuro tłumaczeń swoim znajomym i razem cieszcie się zadowoleniem.

W biurze tłumaczeń wykorzystujemy najnowsze technologie po to by klienci otrzymywali od biura tłumaczeń usługi zgodne z ich potrzebami i oczekiwaniami. Biuro tłumaczeń „tłumacz” gwarantuje szybką, miłą, kompetentną i profesjonalną obsługę naszych klientów. Usługi w naszym biurze tłumaczeń wykonujemy w dobrej cenie, a stałym klientom udzielamy rabatów. Każdy dotychczasowy klient biura tłumaczeń „tłumacz” był zadowolony z usługi jakie oferuje biuro tłumaczeń oraz z dotrzymanego terminu realizacji.

Poprawiony: poniedziałek, 06 maja 2013 08:13

Kursy językowe na mp3 – rewolucja w nauce.

Email Drukuj PDF

Od pewnego czasu coraz więcej w internecie można znaleźć tzw. cyfrowych produktów. Da się również zauważyć, że wśród nich największą popularność zdobywają sobie książki audio, czyli do słuchania, nie czytania

Poprawiony: poniedziałek, 06 maja 2013 08:10

Manifest dla uczących się języka obcego

Email Drukuj PDF

Jeśli tak jak ja przez wiele lat bezskutecznie próbowałeś nauczyć się języka obcego to Manifest jest specjalnie dla Ciebie. W krótkiej formie inspirującej deklaracji Steve Kaufmann, założyciel The Linguist Institute, wyłożył swoją sprawdzoną, Steve mówi w 9-ciu językach, metodę nauki języków obcych.

Poprawiony: poniedziałek, 06 maja 2013 08:10